Extrakt z hroznových

Extrakt z hroznových
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Risun Bio-Tech Inc je jedním z předních výrobců extrakt z hroznových semínek a dodavatelů, Vítejte koupit továrně dodávky čistě přírodní a 100 % přírodní hroznových extraktu, nízkou cenu a vysokou kvalitu.

Extrakt z hroznových semínek

Název produktu: Hroznových extrakt

Botanický zdroj: Vitis Vinifera L.

Část: semena

Vzhled: Červená hnědá jemný prášek.

Specifikace: 95 % proanthocyanidiny; 85 % polyfenolů

Zkušební metoda: UV

Farmakologické aktivity

Lidské kazuistiky a výsledky z laboratorních a zvíře studie ukazují, že Grape prášku extrakt ze semen může být užitečné pro léčbu onemocnění srdce jako krev tlak a vysoká hladina cholesterolu. Tím, že omezí oxidaci lipidů, fenolických látek v hroznových semen může snížit riziko srdečních onemocnění, jako například tím, že inhibuje agregaci trombocytů a snížení zánětu. Tyto studie jsou slibné, je zapotřebí dalšího výzkumu, včetně dlouhodobé studie u lidí k potvrzení počáteční nálezy. Polyfenolů v jadérek je resveratrol, který může kolidovat s rakovinou buněčné růstu a šíření, jakož i indukovat apoptózu, mezi řadu potenciálních chemopreventivní účinky.

Biologická aktivita

Předběžný výzkum ukazuje, že Grape Seed Extract prášku může mít jiné možné proti onemocnění vlastnosti, jako například v laboratorních modelech: 1) hojení ran –hroznových proanthocyanidiny indukované vaskulární endoteliální růstový faktor a urychlené hojení poškozené kůže v myších. 2) zubní kaz – semeno fenoly mohou inhibují metabolismus ústní cukru a zpomalují růst některých bakterií způsobující zubní kaz .  3) osteoporóza – hroznových extrakty rozšířené kostní hustoty a sílu v experimentální zvířata. 4) kůže rakovina – hroznových proanthocyanidiny snížila nádor čísel a snižuje zhoubný nádor papilomy. 5) ultrafialového poškození kůže –dietní proanthocyanidiny může chránit proti karcinogeneze a poskytnout doplnění pro ochranu.

Detail obalu:

Čistá hmotnost: 25Kg na buben. Ve dvě plastové tašky s papíru drum mimo nebo dle požadavku zákazníků. Skladování: Skladujte v suchém, chladném a dobře uzavřené nádobě; Chraňte před vlhkostí a silné světlo / teplo. Doba použitelnosti: dva roky pod zadané prostředí.


Dotaz