Astaxanthin: známé lékařské účinky a použití

Největším přínosem astaxantinu je to, že může zabránit růstu lipoproteinů o nízké hustotě, čímž se snižuje šance na kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění. Má také zdravotní účinky zpomalující stárnutí, krásu a krásu, chrání oči, zvyšuje imunitu a odolává únavě.

20181026102014Astaxanthin

1. Antioxidant: Astaxanthin je zdaleka nejsilnějším antioxidantem v přírodě a jeho antioxidační aktivita daleko převyšuje stávající antioxidanty.

2. Posílení imunity: Astaxanthin může významně ovlivnit imunitní funkci zvířat. V přítomnosti antigenu může zjevně podporovat schopnost slezinných buněk produkovat protilátky, posilovat roli T buněk a stimulovat produkci imunitního globulinu v těle.

3. Protizánětlivé a protiinfekční vlastnosti: bolest kloubů a artritida jsou obvykle způsobeny oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. Silné antioxidační vlastnosti Astaxanthinu&# 39 pomáhají inhibovat volné radikály a snižují jejich oxidační poškození kloubů.

4. Prevence kardiovaskulárních chorob: Astaxanthin může snížit oxidaci apolipoproteinu a lze jej použít k prevenci aterosklerózy, ischemické choroby srdeční a ischemické mozkové ischemie.