Echincea Purpurea extrakt

Rostliny Echinacea extrakt

Jiný název: Třapatka nachová, Chichoric kyselina, Echinacea polyfenolů, Echinacoside, Echinacea extrakt prášek

Specifikace:

1. polyfenoly 4 %

(Obsahuje caftaric kyselinu (C13H12O9), chicoric kyseliny (C22H18O12), chlorogenová kyselina (C16H18O9) a echinacoside (C35H46O20))

2. Chichoric kyselina 4 %

3.Echinacoside4%

CAS: 6537-80-0; 82854-37-3

Vzhled: Hnědé na jemný prášek žluto-zelené

Zkušební metoda: HPLC/UV

Přínos pro zdraví:

Echinacea zvyšuje "non specifické" aktivitu imunitního systému. Jinými slovy na rozdíl od vakcíny, která je aktivní pouze proti konkrétní nemoc, echinacea stimuluje celkovou aktivitu buněk odpovědných za boj proti všechny druhy infekce. Na rozdíl od antibiotik, které jsou přímo smrtící bakterie, echinacea je náš vlastní imunitní buňky účinnější v útočící bakterie, viry a abnormální buňky, včetně nádorových buněk.

Echinacea-Třapatka, je nejlépe známý a prozkoumány herb pro stimulaci imunitního systému.

Echinacea purpurea je bylinná trvalka až do 120 cm (47 palců) vysoký 25 cm (10 palců) široká v dospělosti. V závislosti na klimatu kvete v průběhu jara do pozdního léta. Jeho hlavy kónického tvaru květu jsou obvykle, ale ne vždy, fialový v přírodě. Její květy (kvítky) v květu jsou srostlé, s mužských a ženských orgánů v každém květu. To je opylení motýly a včely. Jeho stanoviště jsou suché otevřené lesy, prérie a bezdůvodně, stejně dobře jako v kultivovaných lůžek. Ačkoli rostlina preferuje hlinité nebo písčité, dobře odvodněné půdě, je málo ovlivněn v půdě pH。


Echinacea purpurea je také pěstovány jako okrasné rostliny, a četné kultivary byly vyvinuty pro kvalitu květin a rostlin podobě. Schopny růst ve stínu, si libuje v suché nebo vlhké půdě a snesou sucho, po jejím založení. Kultivar "Ruby obří" následující získala Royal Horticultural Society Award Garden Merit.


Echinacea purpurea lze šířeny vegetativně nebo ze semen. Vegetativní techniky patří divize, řízky a bazální řízky. Shluky lze rozdělit nebo rozdělen na menší hrozny, které se obvykle provádí na jaře nebo na podzim. Řízky z kořenů, které jsou "tužka velké" bude vyvíjet do rostlin, když začala pozdě na podzim nebo počátkem zimy. Řízky ze základních výhonů na jaře může kořeny, když léčených zakořenění hormony, jako je IBA na 1000 ppm.


Klíčivost semen dochází nejlépe s denní kolísání teploty nebo po stratifikace, které pomáhají k ukončení vegetačního klidu. Semena mohou spustit uvnitř za vegetační období, nebo venku, po spuštění vegetačního období.


Jedna studie ukazuje E. purpurea zvýšil antidepresivní vlastnosti v bílé krysy jako stimulující účinek L-DOPA. Echinacea je věřil mnoho lidí stimulovat imunitní systém. V domorodé medicíně native amerických indiánů, rostlina se používá zevně na rány, popáleniny a bodnutí hmyzem, žvýkání kořenů zubů a krční infekce; vnitřní aplikace se používá pro bolest, kašel, žaludeční křeče a hadí uštknutí.