Zvláštní zpráva o výstavě FBIC: pečené potraviny v asijském Pacifiku odhalují vývoj zlatého období

Zvláštní zpráva výstavy FBIC: pečené potraviny v Asii a Pacifiku odhalují vývoj zlatého období "

Sdružení FOODAILY "2017 Global World Food & Beverage Innovation Review (FBIC)" konanou 12. až 13. dubna v Shanghai Marriott bauer. Toto setkání, které se řídí koncepcí "otevřené inovace, designové inovace a rušivé inovace", přiláká mnoho domácích i zahraničních dobře známých společností zabývajících se potravinářskými a nápojovými produkty, které zahrnují inovace výrobků, inovace procesů, materiálová inovace a balení. Kromě toho je produkt pro testování produktu pro účastníky jménem nulové vzdálenosti potravinářského průmyslu, jak realizovat inovace.

微 信 截图 _20170417090031.png

V posledních letech se pekárenský průmysl ve světě rychle rozvíjí, velikost trhu se také zvyšuje, zejména v oblasti Asie a Tichomoří. Díky neustálému zvyšování spotřeby na trhu neustále zavádějí inovativní produkty, pečivo v oblasti zdraví, výživy, chuti, pohodlí a dalších aspektů inovací a modernizace, aby přilákaly více spotřebitelů. Současně, sušenky, chléb a koláče a další kategorie inovací řízené společně podporují vývoj pečení potravin.

Asie přinesla zlaté období "

Euromonitor mezinárodní, podle údajů z trhu globálního trhu s pečenými výrobky v roce 2016 o více než 326 miliard dolarů, se umístil na druhém místě ve všech druzích balení potravin, za druhé na mléčné výrobky. Pečené zboží v asijsko-pacifické oblasti velikosti trhu ve výši 60 miliard dolarů, po Evropě a Severní Americe, třetí na světě. Pokud jde o asijsko-tichomořskou oblast, dort zaujímá podíl na trhu nejvýše o 40%, následovaný pečením sladkostí a chleba a dalšími kategoriemi.

Údaje rovněž ukázaly, že v letech 2011-2016 se očekává, že severní Amerika očekává rychlý rozvoj rychlého vývoje v asijsko-tichomořské oblasti o 4%, což je nejvyšší hodnota na světě v roce 2020 a Asie-pacifické oblasti v roce 2020. Evropa je největší světový trh na pečení, hlavně spočívá v pečení jídla na snídani a základní potraviny, je trend v budoucnu bude více zřejmý v asijsko-pacifickém regionu.

微 信 截图 _20170417090353.png

Tržní měřítko pekárenských výrobků v asijsko-tichomořské oblasti v letech 2011-2021 (jednotka: miliardy dolarů)

Od roku 2016 do roku 2021 bude asijsko-tichomořský region zapečené zboží do globálního růstu, nejsilnější oblasti, tempo růstu 3%, mnohem vyšší než 1,7% světové úrovně, kromě Číny a Japonska k podpoře, Rozvíjejícími se zeměmi, jako je Pákistán, Indonésie, Thajsko a Vietnam a další země. Od roku 2016 do roku 2021 se tam zpomalí růst trhu v Číně a Japonsku, a to především v závislosti na tom, že spotřebitelský požadavek na výrobky je vyšší a tempo růstu Pákistánu je největší v Indonésii. Navíc, urbanizace a disponibilní důchod je pečení příčinou rychlého rozvoje trhu, rozvojové země jsou složeny převážně z low-end produktů.

Čína do asijsko-pacifické iniciativy růstu

V roce 2016 byla v oblasti Asie a Tichomoří čtvrtá čtvrtina růstu pekárenských výrobků všechny balené potraviny, za druhé se jedná pouze o hotová jídla, polévky, obiloviny se snídaní a až 85% růstu pocházejícího z Číny, hlavní důvody jsou následující: Mladší spotřebitelé pravděpodobněji přijmou západní kulturu a způsob života; Zrychlit tempo života, spotřebitelé jsou nakloněni k pečení potravin jako základní náhražky potravin, jako je rýže a nudle; Pohodlí produktu balíček, a dále řídit vývoj trhu.

Čína a Japonsko jsou hlavním spotřebitelským trhem pečiva v asijsko-tichomořské oblasti, kde se jedná o nejvyšší kategorii výrobků z dortů a cukrářských výrobků, existují však zřetelné rozdíly na dvou trzích. Čína uvádí na trh více výrobků, například 70% koláč je čerstvá, není balení; Více než 70% pekařských koláčů je vyprodáno prodejem ručního obchodu, následovaným vlastními značkami. Japonské tržní produkty diverzifikace, obalové produkty, zařízení a zimní olympijské hry 2020 na podporu obalových produktů vznik nového růstového bodu; První tři společnosti zaujímají 60% tržních tržeb, pouze chléb yamazaki zaujímá 40%, hlavní je, že japonské společnosti nepřetržitě zavádějí smíšený druh přeshraničních produktů.

Pokud jde o prodejní kanály, Čína upřednostňuje tradiční maloobchodní prodejny, prodejní kanály se obrací na supermarkety Japonska, Tchaj-wanu, Hongkongu a obchody s komoditami. Navíc dopad tradiční čínské pekárny, pečení rostoucího množství velkých obchodů, otevření pekárny, prodej čerstvých pekařských výrobků, propagace současného růstu značek, může přitáhnout i více spotřebitelů.

Všechny druhy "inovací" do tohoto trendu

S nárůstem zvýšení spotřeby lidé silně rostou poptávku po zdravotnických produktech a současně požadují vyšší kvalitu a chuť. Ve tvářích zákazníků by podniky měly věnovat větší pozornost inovacím výrobků, jako jsou inovace surovin (celozrnné obilí, obilí), výroba (reforma), prodej (marketingová strategie) a balení (obal, pohodlnější, krásnější). Atd., Aby se zobrazil nový obraz pečení.