Lněné semínko extrakt, trojí hrozba proti stárnutí a poškození sluncem

lněné semínko extrahovat, trojí hrozba proti stárnutí a poškození sluncem


Lněné semínko je dobrým zdrojem manganu, vitamín B1 a hořčíku, ale je hlavním motorem, pokud jde o omega-3 mastných kyselin. Některé studie ukázaly, že lněné semínko může snížit hladinu cholesterolu, zejména žen a mohou využívat jednotlivci s určitými typy rakoviny. Ve skutečnosti ve studiích na zvířatech, omega-3 mastných kyselin v lněný (ALA) inhibují tumor výskytu a růstu. Zdá se také mají schopnost stabilizovat hladinu cukru v krvi.

Lněné semínko je rovněž vysoká v "Lignany," druh fytoestrogen, která má nějakou schopnost chránit proti rakovin citlivé na hormony. Lignany také ukázaly ve studiích pomoci zabránit kornatění tepen a pamětní deska od budování uvnitř nich. Omega-3 mastné kyseliny mohou také hrát roli při udržování přirozený rytmus srdce, a ALA a Lignany může pomoci snížit zánětlivé reakce, které mohou vést k Parkinsonovy choroby, astma, onemocnění srdce a mrtvice.

Tyto tři moc součástí lněné semínko – omega-3 mastných kyselin, Lignany a antioxidanty – mají také schopnost prospěch zdraví kůže. Zde je několik příkladů:

Mastné kyseliny udržovat pokožku hydratovanou, vlhký a hladké, sušení a snížení vzhled jemných linek, vrásky a tupost.

Antioxidanty pomáhají chránit pokožku před volnými radikály, zpomaluje oxidační poškození a chrání před UV paprsky.

Protizánětlivé účinky pomáhají snížit podráždění a zánět, snížení zarudnutí a vyrážky. Ve skutečnosti lněný olej se často doporučuje k léčbě růžovky, lupénka a ekzémy.

Je lněné přírodní oleje jsou známo, že pomáhají, podporují hojení a jsou používány v léčbě akné breakouts a rány. Mastných kyselin pomáhá přirozeně vyrovnat oleje v kůži.

Tukové vrstvy kůže má tendenci shrnout a zmenšovat, jak stárneme. Mastné kyseliny lněného pomoci navrátit pružnost, skrytí vrásky a baculatá kůži zpět do mladistvější vzhled.

Lignany v lněný pomoc kůži pomáhá zvrátit známky stárnutí.