Funkční diferenciace několika glukanů

Funkční diferenciace několika glukanů

"Ganoderma lucidum" je vždy, když pomáhá tento produkt v populárním, nazývá se zpátky od mrtvých, účinný lék nesmrtelnosti kosti. Nyní studie zjistila, že kouzlo ganodermy pochází z polysacharidu ganoderma účinné látky, který je většinou beta-1, 3-glukan. Ale protože ganoderma je bohatá na vlákninu, není snadné jíst, obsah je také nízký a ganoderma má pevnou buněčnou stěnu, která se těžko absorbuje.

Aktivita kvasnicového dextranu je mnohem lepší než aktivita polysacharidů z hub, polysacharidy flammulina velutipes, polysacharidy versicolor, konjak polysacharidy.

Jedinou účinnou látkou beta-glukan je molekulární struktura komplexních polysacharidových řetězců, jsou to hexagon, kruh glukózy v poloze 1 a 3, spojení je s glukózou od 1, 3 rozvětvení hlavního řetězce menší než 1, 6 Ze všech druhů beta-1, 3-glukanu je nejaktivnější pouze jedna s 1,6 vlákny. Portugalská polysacharidy jsou nejaktivnější, s 1,6 řetězci beta-1,3-glukosanu. Mnoho studií naznačuje, že beta-glukan ACTS na imunitním systému, což je frekvence, pozice a délka těchto větví.

U polysacharidů s imunoregulační aktivitou mají inhibiční účinky na růst nádorů pouze ty látky s beta (1-6) větví beta (1-6). Beta-glukan z hub (1,3) má obvykle 99-100% inhibici nádoru, zatímco jiný zdroj polysacharidů má míru inhibice pouze 10% až 40%. Protinádorová aktivita beta-glukanu souvisí s funkcí makrofágů. Funkce makrofágů zvyšuje aktivitu nádorového supresoru, což je účinek aktivování makrofágů na inhibici nádoru. Zvláště u pacientů, kteří dlouhodobě dostávali radioterapii, mohou zlepšit svou rezistenci.