Ginger má velký efekt, nikdy jsme ho neznali

Zázvor je v našich každodenních kořeních, mnoho lidí se to líbí, zejména dušené maso, a polévka bude trochu. Samozřejmě, protože koření je jednou z našich nejběžnějších stravovacích metod, ve skutečnosti dnes mluvíme hlavně o roli zázvoru, zázvoru chutná kořeněně, mírně teplě a vstupuje do kanálů sleziny, žaludku a plic. Má účinky pocení a úlevy od vzhledu, oteplování k zastavení zvracení, zahřívání plic a kašle a detoxikaci. Indikace exogenního větru chladného, ​​žaludku studeného zvracení, větru studeného kašle, průjmu bolesti břicha, jedu ryb a krabů a dalších nemocí. Má také za následek probuzení žaludku a sleziny a zvýšení chuti k jídlu.

10

Ginger obsahuje gingerol a po jídle působí hlavně jako protizánětlivé, antioxidační a protirakovinné. Obsahuje také flavonoidy, flavonoly také působí proti rakovině. V našem těle máme chronický zánět po dlouhou dobu. Chronická existence chronického zánětu vede ke snížení naší imunity. Protizánětlivý účinek zázvoru může potlačit náš chronický zánět, takže může bojovat s nádory, bojovat proti stárnutí a dokonce jej redukovat. Výskyt kardiovaskulárních chorob. Struktura gingerolových a difenylheptanových sloučenin obsažených v zázvoru má silné antioxidační a vychytávání volných radikálů; inhibují nádory.


Čínská medicína věří, že zázvor je produkt na pomoc slunci, takže od starověku je čínská medicína známá jako" muži mohou' t být bez zázvoru po sto dní" ;. Ginger má účinky na zrychlení metabolismu těla' a akupunkturní meridiány. Zázvor se proto často používá u mužů' je zdraví a může hrát roli při pomoci slunci.


Profesionální extrakt zázvoru 20% gingerol dodavatel, vítejte na konzultaci: sale05@risunextract.com