Extrakt z rozmarýnu a esenciální olej z rozmarýnu

Extrakt z rozmarýnu a esenciální olej z růžence

Důležitým prvním krokem k vybudování homeopatických léků, bylinné medicíny, kosmetiky a dalších přírodních složek znalostí je pochopení rozdílu mezi výtažkem z růžových květů a esenciálním olejem z růžence. Jako druh bylinné medicíny, rozmarýn je již používán po mnoho staletí, existují dva nejběžnější formy. Rozdíl spočívá ve výrobním procesu a způsobu použití.

Extrakt z rozmarýnu

Rozmarýnový extrakt je namočený do listů rozmarýnu ve směsích extrahovaných, sloučeninou může být alkohol, který může být rozdělen na aktivní složky a rostliny. Řešení lze použít jako tonickou vodu nebo tinkturu čaje a další zdravotní pomoc. Více lidí se líbí místo prášku nebo kapaliny kapalného extraktu, kvůli legendám kapaliny je lepší. V roce 1999 studie o farmakologických účincích rozmarýnu určuje, že kyselina káva a antioxidanty rozmarýnu mají vliv na léčbu nebo prevenci rakovinového účinku.

Esenciální olej rozmarýnu

Podle Centra přírodních zdrojů je výroba destilace esenciálního oleje nejčastěji používanou metodou. V tomto procesu je rozmarýn umístěn do parní komory, olej z potrubí vytékající z rostliny. Olej z parní místnosti do kondenzátoru a pak do roztoku vody a oleje. Olej z roztoku filtru známý jako esenciální oleje.

Destilace může hrát maximální rozmarýn vibrující vůni lesa. Tak často se používá v šamponech, mýdlkách a lotionech a stává se hlavním složením aromaterapie. Stejně jako většina destilovaného esenciálního oleje by rozmarýnový esenciální olej neměl být perorální příjem; Ale může být užitečné z léčby. Podle komplexní databáze o přírodních lécích může rozmarýn pro vnější použití zabránit vypadávání vlasů a podpořit krevní oběh, zmírnit ekzém, hojení ran, zabránit kousání komárů, prostřednictvím masáže, zmírnit bolesti kloubů.

Odlišný

Extrakt z rozmarýnu používaný hlavně v adjuvantní léčbě. Někteří lidé se domnívají, že kapalná forma rozmarýnu přidaná do čaje a výživné tekutiny je lepší než účinek tobolky nebo funkce jednotlivých léčivých tinktur. Forma esenciálního oleje, rozmarýn je hlavní roli v přípravcích péče o pokožku je aromaterapeutická činidla. Může se také přidat do masážního oleje nebo inhalátoru ve zvláštních zdravotních problémech, jako je tlak nebo zvýšení paměti a pocitu.