Byla potvrzena antibakteriální adheze brusinového extraktu

Byla potvrzena antibakteriální adheze brusinového extraktu

Dvě nepublikované studie provedené na univerzitě v Rutgers ve Spojených státech prokázaly odolnost brusinek. Je dobře známo, že brusinky jsou bohaté na prokyanidiny (PAC) a polyfenoly a jsou známy pro zmírnění infekcí močových cest. Je zřejmé, že klíčem k infekci anururinálního traktu brusinek je zabránit e. Coli od přilepení k močové trubici. EDI společnosti ve Spojených státech opět v konferenci řekl, že Cranberex je druh výzkumu a vývoje BL-10-kanálové technologie DMAC k extrakci, obsahující 15% funkčních materiálů procyanidins typu A, má silnou odolnost proti adhezivnímu účinku (Aaa).

V prvním experimentu výzkumníci zjistili, že ve srovnání s obyčejným brusinkovým extraktem může mít Cranberex v nízké koncentraci (0,23 mg / ml) účinek anti-adheze, což dokazuje také, že Cranberex má silný účinek proti adhezi.

Druhým pokusem byla malá lidská klinická studie. V experimentu 10 dobrovolníků užíval Cranberex dvakrát denně, jeden ráno a jeden v noci. Po 3 až 6 hodinách jsou všichni dobrovolníci realizováni in vivo účinek Cranberex proti adhezi, téměř polovina spotřebitelů, aby dosáhla plné úlohy odolnosti vůči bakteriální adhezi k ostatním lidem, také dosáhla více než 50%.

Tyto dvě studie prokázaly funkční aktivitu Cranberexu a otevřely dveře brusinkovým extraktům, řekl CalBewicke, výkonný ředitel ENI. Zejména asi 10,5 milionu lidí ve Spojených státech roste infekce močových cest každý rok a asi 800 000 z nich také vyvíjí rezistenci na antibiotika. V tomto případě si brusinkový extrakt zasluhuje větší pozornost.

Chcete-li se dozvědět více o inovační aplikaci přírodních složek, věnujte pozornost vývoji "inovace", který se bude konat. Vývoj "inovací" "inovace" hlavního čínského zdravotnictví v roce 2017 se bude konat 25. - 26. května v hotelu tianjin tiancheng li yun. BBS s tématem "Ta, kde refactoring hranice" jako téma, předmět pokrývá globální funkční materiál výzkumu a vývoje, inovace výrobních technologií, vzorec částice takový jako produkce výzkumu a vývoje, výzkum a vývoj zdravotních potravin a předpisů, stejně jako sport Výživy, mateřské a kojenecké a ženské zdraví dvě BBS, rekonstrukce nových oblastí a nový směr funkčních materiálů.