Čínské a americké trendy ve zdravotnictví se sbližovaly

Čínské a americké trendy v oblasti zdravotnictví se sbližovaly


Podle zralého vzoru zdravotnictví je svět v obchodním pořadu konceptu přírodního, zeleného a zdravého života stanoven několikrát téměř každý rok a celý průmysl. Každoroční show Engredea je tak velká expozice. Každý pochod, slunce svítí v Los Angeles.

     

Pavilon roste a dokonce ani celé první patro hotelu Hilton není k dispozici. Přednostně se se Spojenými státy více než 3000 společností po celém světě, včetně, samozřejmě, zda přírodní ingredience průmyslu vyšší-ups Italská serie di že (Indena), DSM v Nizozemí, Francie, postava (Naturex), Izrael LycoRed, atd. .), Jia luo molekuly (Jarrow Formula), Now Foods, Nature Made a tak dále zaujímají pozici pavilonu, jsou nejvýznamnější a ukazují vizuální dopad stánku, vysvětlující vývoj Zdravotnictví.

    

Pokud se léta z domácího zdravotnictví, spoléhat se na výstavu Engredea ukazuje celou řadu, věřte, že každý může vidět základní trendy amerického zdravotnictví a vztahy mezi Čínou a Spojenými státy. Zástupci médií v závodě se prolítli výstavou, aby dospěli k silnému závěru: zdravotnictví, Čína, se již začalo synchronizovat.