Potenciální zdravotní přínos rutinu pro zdraví

2

Název produktu: Rutin

Synonyma: rutin, vitamin P, fialový kvercetin, rutin, rutinový prášek, Lutong, Luotong, paeoniflorin.

Chemický název: CI 75730; Rutin [JAN]; (+) - Rutin Hydrát; Quercetin-3-rutinosid ~ Vitamin P; 2- (3,4-dihydroxyfenyl) -5,7-dihydroxy-4-oxo-4H-chromen-3-yl-6-0- (6-deoxyhexopyranosyl) hexopyranosid; 2- (3,4-dihydroxyfenyl) -5,7-dihydroxy-4-oxo-4H-chromen-3-yl-6-0- (6-deoxy-a-L-mannopyranosyl) -D-glukopyranosid

Molekulární vzorec: C27H30O16

Molekulová hmotnost: 610,51

Č. CAS 153-18-4


Efekt kůže

Existuje několik mechanismů stárnutí kůže: teorie kolagenu věří, že stárnutí kůže je způsobeno agregací kostního kolagenu v kůži, ale pod ultrafialovým světlem je reakční rychlost výrazně zrychlena, což má za následek zrychlené stárnutí kůže. Teorie volných radikálů se domnívá, že stárnutí kůže je výsledkem tvorby volných radikálů a odstranění překážek. Pod patologií nebo ultrafialovým zářením může zvýšit tvorbu kyslíkových volných radikálů, což způsobuje řadu změn v kůži, jako jsou kožní kolagenová vlákna a elastická vlákna atd. Když se zlomí, objeví se vrásky, vytvoří se melanin a vytvoří se skvrny.


Protiradiační efekt

Rutin má velmi silnou absorpci ultrafialových a rentgenových paprsků. Jako přírodní opalovací krém se přidá 10% rutinu a rychlost absorpce ultrafialových paprsků je až 98%.


Anti-free radikál efekt

Molekuly kyslíku jsou redukovány ve formě jednotlivých elektronů v buněčném metabolismu. O ionty produkované redukcí molekul kyslíku v jednotlivých elektronech zase produkují H2O2 a extrémně toxické radikály OH v těle, což ovlivňuje hladkost pokožky a dokonce urychluje pokožku Stupeň stárnutí a přidávání rutinu v produkt může samozřejmě odstranit aktivní kyslíkové volné radikály produkované buňkami a rychlost odstraňování Oi je až 78,1%, což je mnohem větší než účinek vitamínu E (12,7%) a odstranění · OH účinek je také větší než vitamin E.


Můj mail : sale05@risunextract.com