Čistý extrakt Natuaral---Arbutin

Arbutin

Jiný název: alfa Arbutin; Medvědice lékařská extraktu; 4hydroxyfenyl beta-D-glukopyranosidem;

p-Arbutin;

Specifikace: Osthole 98 %

Vzhled: Bílý krystal prášek.

Zkušební metoda: HPLC

CAS-ČÍSLO: 497-76-7

EINECS ČÍSLO: 207-850-3

Molekulární vzorec: C12H16O7

Molekulová hmotnost: 272.25


Přínos pro zdraví:

Arbutin je aktivní látka pochází z přírodních rostlin, které mohou vybělit a zesvětlit kůži.

Alfa Arbutin mohou proniknout do kůže rychle bez vlivu koncentrace buněčné násobení a účinně zabraňují činnosti tyroxinu v kůži a tvorbu melaninu. Kombinované arbutin s tyroxinu rozkladu a odvodnění melanin se zrychlil, úvodní a fleck mohou být dostal jízda a jsou způsobeny žádné vedlejší účinky.

Alfa Arbutin patří mezi nejbezpečnější a nejúčinnější bělící materiály, které jsou populární v současnosti.

Alfa Arbutin je také nejvíce konkurenceschopnou bělení činnost v 21.století.

Arbutin je glykosid; glykosylovaného hydrochinon z medvědice lékařská rostlina z rodu Arctostaphylos. Inhibuje tyroxinu a tím zabraňuje tvorbě melaninu. Arbutin se proto používá jako agent zesvětlení kůže. Arbutin se vyskytuje v pšenici a je soustředěna v hruška vzhledů. Vyskytuje se také v Bergenia crassifolia. Arbutin byl také produkován in vitro kultuře Schisandra chinensis.

Medvědice lékařská, která obsahuje arbutin, je tradiční léčba infekce močových cest.


Medvědice lékařská extrakt se používá v kůži svícení ošetření určené pro dlouhodobé a pravidelné užívání. Aktivní látka v značky kůže svícení přípravy, je to mnohem dražší než tradiční kůže svícení ingredience jako hydrochinon, který je nyní v mnoha zemích zakázáno. In vitro studie lidské melanocytů vystaveni arbutin v koncentracích pod 300 μg/mL oznámil snížení tyroxinu aktivity a melanin obsahu s málo důkazů cytotoxicity.