Královna ovoce, mangostanu extrakt pro zdraví srdce

Královna ovoce, mangostanu extrakt pro zdraví srdce


Nedávno jsme vás uvedli do mangostanu extraktu prášku, který je známý pro přirozeně obsahující celou řadu výživné výhody. Prasknutí s antioxidanty, mangostanu ovoce je často označovány jako "Královna ovoce." Jak mangostanu se majestátní titul? Někteří říkají, že je to proto, že to bylo oblíbené ovoce královny Viktorie, zatímco jiní tvrdí, že Mangosteen-od ovoce až k oplodí – má mnoho zdravotních výhod, že to vládne. Zde na Zokiva, věříme, že obě teorie, i když jsme možná chtít přejmenovat Magosteen "Srdcová královna" pro podporu může poskytnout pro stejne po přidání do srdce zdravé, antioxidační bohaté životní styl.

Potřebujete oživit dávky antioxidantů? Antioxidanty pomáhají vaše tělo přirozeně odrazit volné radikály, které cestují přes tělo a může poškodit jinak zdravých buněk. Toto poškození buněk může, mimo jiné, vést k rozvoji kardiovaskulárních chorob neřešení.

Podle studie zveřejněné v časopise Journal of farmaceutické společnosti Japonska antioxidační vlastnosti mangostanu jsou ještě silnější než u vitamínu E. Plus, navíc obsahují spoustu antioxidantů, mangostanu oplodí obsahuje přirozeně se vyskytující xanthones. Xanthones jsou v podstatě super-nabitý antioxidanty, které pomáhají léčit buňky poškození volnými radikály. Xanthones jsou také známé pro své protizánětlivé, anti-trombotické a vasorelaxant vlastnosti. To znamená, že mimo jen pomáhá zabránit onemocnění srdce, mangostanu vysoké antioxidační a xanthone obsahu mohou pomoci bojovat proti nebo brání kornatění tepen, hypertenze či vysoký krevní tlak a trombóza, jinak známý jako tvorbu krevních sraženin.

Dokonce ještě lepší zprávy: si Zokiva all přírodní mangostanu extrahovat prášek obsahuje ještě více živin, anitoxidants a obecné dobro než mangostanu ovoce samotné. Když se oplodí a vlákniny jsou vysušené, nutriční hodnota je vyšší, protože voda je odstraněn.