Léčba nespavosti a zlepšení imunity. Extrakt ze semen jujuby

【Anglický název】 Ziziphi Seed Extract

【Latinský název】 Ziziphus jujuba Mill.var.spinosa

【Alias】 semeno divoké jujuby, semeno divoké jujuby, semeno divoké jujuby, semeno divoké jujuby

【CAS】 55466-05-2

【Specifikace produktu】 10: 1 1% 2%

【Příroda a chuť】 Sladká, kyselá a plochá.

【Metoda detekce】 UV

【Obsah】 1%, 2% saponiny

【Vzhled】 Hnědý jemný prášek

【Hlavní přísady】 Jujube saponiny

酸枣仁提取物2酸枣仁提取物1

【Zdroj extrakce extract Extrakt ze semen Jujube, saponiny Jujube, je jemný prášek získaný extrakcí sušených zralých semen rostliny Rujnaceae rostliny Jujube alkoholem, zahuštěním za sníženého tlaku a sušením rozprašováním.

【Vlastnosti】 Jujube je zploštělá nebo zploštělá, 5-9 mm dlouhá, 5-7 mm široká a 3 mm silná. Povrch je purpurově červený nebo purpurově hnědý, hladký a lesklý a některé mají praskliny. Jedna strana je relativně plochá se zvýšeným vzorem svislé čáry uprostřed; druhá strana je mírně konvexní. Jeden konec je zahloubený a je vidět lineární pupečníkový pupen; druhý konec má malý zvýšený spoj. Semeno je křehké, endosperm je bílý, děložní lístky jsou 2, světle žluté a olejovité. Extrakt ze semen jujuby je mírně páchnoucí a bez chuti.

【Identifikace powder Prášek extraktu ze semen jujuby je hnědočervený. Buňky palisádového semene jsou hnědočervené, s polygonálním povrchem, asi 15 μm v průměru, silnou stěnou, dřevitou a dutinou malých buněk. Endokarpové buňky jsou hnědavě žluté a povrch je obdélníkový nebo kvazi-čtvercový a stěny jsou zesílené a dřevité. Cotyledonské epidermální buňky obsahují malé shluky oxalátu vápenatého a čtvercové krystaly.

Division Divize stanovišť】 Ekologické prostředí: Narodilo se na slunných nebo suchých horských svazích, údolích, kopcích, pláních, silnicích a pustinách. Je odolný vůči suchu a často tvoří keře.

【Funkce a indikace】 Extrakt ze semen Jujube se používá hlavně pro nespavost, bušení srdce, sny, slabost, pocení a žízeň.