Co dělá Gymnema Sylvestre TĚLO pro tělo

Historie:

Gymnema Sylvestre P.E se používá k léčbě diabetu v Indii a jižní Číně pro více než 2,000 let. Jeho listy se také používají pro výživu žaludku, zácpa, zadržování vody a onemocnění jater.


Funkce:

Hypoglykemická aktivita

Funkce snížení hladiny cukru v krvi listů révy byla poprvé zveřejněna v pozdní 1920. Jeho funkce je přirozená a progresivní, která se liší od rychlého účinku mnoha hypoglykemických léků na předpis. Podle studie zdravých dobrovolníků mohou listy bojových umění zvýšit hladinu inzulínu. Na základě pokusů na zvířatech to může být způsobeno regenerací inzulinových vylučujících pankreatických buněk. Jiné studie na zvířatech prokázaly, že bojová réva může také zlepšit vstup glukózy do buněk a zabránit adrenalinu ze stimulace jater k produkci glukózy, čímž se snižuje hladina cukru v krvi. To také ukazuje, že užívání GSE u diabetických zvířat nejen vede ke zlepšení rovnováhy glukózy, ale tento pokrok je také doprovázen regenerací pankreatických beta buněk. To je v současné době jediná sloučenina, která ukázala schopnost snížit příznaky diabetu přímo opravit / regeneraci slinivky břišní produkovat inzulínové buňky.


Armour vinné listy byly také zaznamenány ke snížení séru cholesterolu a triglyceridů. Někteří badatelé naznačují, že bojová kyselina může být jedním z důvodů. Bylo prokázáno, že cukr inhibiční peptid a kyselina bojová, další složka bojových listů révy, blokují schopnost těla ochutnat sladkost.


Chemické složení:

Standard Gymnema Sylvestre P.E bojových révy obsahuje 25% bojové kyseliny.


Cokoliv, dejte mi prosím vědět.sale05@risunextract.com