Jaký účinek fytosterolu 95% prášek

  Inositol      Fytosterol 95%hrají účinnou roli při udržování rovnováhy cholesterolu v těle a vědci je vítají jako klíč k životu.


Funkce

1. Fytosterol má silný protizánětlivý účinek na lidské tělo. To může inhibovat vstřebávání cholesterolu v těle, podporovat degradaci a metabolismus cholesterolu, a inhibují biochemickou syntézu cholesterolu.

2. Používá se k prevenci a léčbě koronární aterosklerotické srdeční choroby a má zřejmý léčebný účinek na léčbu vředů, karcinomu kožních dlaždic, rakoviny děložního čípku atd.; to může podporovat hojení ran, aby svaly množí, a zvýšit kapilární oběhu; může být také použit jako žluč Inhibitor tvorby kamene.

3. Fytosteroly jsou také důležité suroviny pro výrobu steroidních léků a vitaminu D3.

4. Fytosteroly mají vysokou propustnost pro pokožku, mohou udržovat vlhkost povrchu pokožky, podporují metabolismus kůže, inhibují zánět kůže, zabraňují slunečnímu erytému, stárnutí kůže a mají účinky růstu vlasů a výživy vlasů. Může být použit jako W / O emulgátor a používá se při výrobě krémů. Má vlastnosti dobrého pocitu použití (dobré pomocné šíření, hladké a nelepivé), dobrá trvanlivost a odolnost vůči zhoršení.

   

Risun bio-tech inc specializující se na Phytosterol, zákazníci jsou vítáni konzultovat.

sale05@risunextract.com