Co je extrakt z listů Senna 20% Sennoside A a B.

Představení produktu


Aktivní složka v senně se nazývá sennosid (Sennoside A a B). Tato složka je přeměněna mikroorganizmy v tlustém střevě na jinou látku, rheinthron, který příznivě působí na stimulaci aktivity tlustého střeva (zrychluje pohyby střev a zlepšuje trávení) a zvyšuje sekreci tekutin.

Předpokládá se, že projímavý účinek sennosidu a jeho aktivního metabolitu rheinthronu inhibuje absorpci vody a elektrolytu v tlustém střevě, čímž zvyšuje objem a tlak střevního obsahu. Bude stimulovat tlačný pohyb utahování tlustého střeva.

Stimulační účinek na sekreci aktivního chloridu navíc zvyšuje obsah střevní vody a elektrolytu. Tyto změny v transportu aktivního elektrolytu závisí na vápníku na povrchu serózní membrány. Laxativní účinek sennosidu je částečně stimulován vylučováním tekutin tlustého střeva a elektrolytů a schopnost sekrece je regulována stimulací tvorby endogenních prostaglandinů.


2714f855b20ec0dee4defcc028bd4e3

Jako projímadlo užívejte 100–150 mg před spaním.Účinek

1. Jasné teplo a stagnace

2. Laxativum

3. Diuretikumaplikace

Má určitou antibakteriální funkci a lze jej klinicky použít při akutní pankreatitidě, bacilární úplavici, epidemické hemoragické horečce, cholecystitidě a poporodním návratu mléka. Je vhodný pro oblasti medicíny a produktů zdravotní péče.