Kaempferol

Kaempferol
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Risun Bio-Tech Inc je jedním z předních kaempferol výrobců a dodavatelů, přivítání koupit továrně dodávky čistě přírodní a 100 % přírodní robigenin, rhamnolutein, pelargidenolon, kaempferia galgán L. nízkou cenu a vysokou kvalitu.

Kaempferol

Jiný název: Kaempferia galgán L.; Robigenin; Rhamnolutein; Pelargidenolon

3, 4, 5, 7-Tetrahydroxyflavone;

3,5,7-trihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4h-1-benzopyran-4-One

Specifikace: Kaempferol98 %

Vzhled: Světle žlutý krystal prášek.

Zkušební metoda: HPLC

CAS-ČÍSLO: 520-18-3

EINECS ČÍSLO: 208-287-6

Molekulární vzorec: C15H10O6

Molekulová hmotnost: 286.24

Přínos pro zdraví:

Keampferol je silný antioxidant a pomáhá zabraňovat oxidačnímu poškození našich buněk, lipidy a DNA. Zdá se, že Kaempferol zabránit Kornatění cév tím, že inhibuje oxidaci lipoproteinů s nízkou hustotou a tvorbu krevních destiček v krvi. Studie také potvrdily, že že kaempferol funguje jako chemopreventivní agent, což znamená, že inhibuje vznik rakovinových buněk.

Flavonoidy kaempferol a kvercetinu zdá se, že působí synergicky ve snížení buněčné proliferace nádorových buněk, což znamená, že kombinovaná léčba s quercetin a kaempferol mnohem účinnější než aditivní účinky všech flavonoidů. To byl závěr studie o ML Ackland et al (In Vivo, únor 2005) s názvem "synergické protinádorové působení flavonols quercitin a kaempferol v kultivované lidské rakovinné buněčné linie" ".

Kaempferol může přispět k boji proti rakovině, protože snižuje odpor rakovinné buňky k anti-rakovina léky jako vinbalstine a paxitaxelem.


Dotaz