Amygdalin

Amygdalin
Podrobnosti o produktu

Risun Bio-Tech Inc je jedním z předních výrobců extrakt ovoce amla a dodavatelů, Vítejte koupit továrně dodávky čistě přírodní a 100 % přírodní amla ovoce extrahovat z nízkou cenu a vysokou kvalitu.

Amla ovoce extrakt

Název produktu: Ovoce Amla extrakt

Botanický zdroj: Phyllanthus emblica L.

Část: ovoce

Vzhled: Hnědé jemný prášek.

Specifikace: 10:1

Zkušební metoda: TLC

lékařské využití ovoce amla extrahovat

Amla, nebo indický angrešt, používá se indičtí lékaři k mnoha chronických onemocnění, včetně kontroly cukru v krvi.  Amla je Hindština název zároveň v sanskrtu, termín je Amalaki. Tento jedlé plody, je známý pro jeho vysoký obsah vitaminu C a jeho silnou antioxidační aktivitu, silnější než mnoho jiných bylin.

Botanický název
Botanický název amla se Emblica officinalis Gaertn a Phyllanthus emblica.

Amla výhody
Přestože lékaři mají velké zkušenosti s použitím Amla, malá lidská výzkum je k dispozici na západě. Výzkum byl hotový s amla hodnotí svou roli jako antioxidant, v prevenci vřed, pro osoby s diabetem, za duševní a paměti efekty a jeho anti-pobuřující výhody. Bohužel většina tohoto výzkumu byla provedena se zvířaty a existuje velmi málo lidské studie, které nám v jakých podmínkách Tato bylina má nejvíce těžit.

Ve studiích na hlodavce amly bylo zjištěno, že být užitečné jako antioxidant, cholesterolu a hladiny cukru v krvi, pro paměť, a využívání amla bylo užitečné zdržovací rozvoji diabetické katarakty u potkana.

Antioxidant
Díky vysokému obsahu vitaminu C a polyfenoly amly extrakt je silný antioxidant.

Antioxidační aktivity, obsah polyfenolických a anti glykace účinek některých thajských léčivých rostlin, tradičně používané u diabetických pacientů.
Med Chem. 2009 březen; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, Chaiyasut C. oddělení farmaceutických věd, Fakulta farmacie, Chiang Mai University, Chiang Mai 50200, Thajsko.
Ethanolový extrakty 30 thajských léčivých rostlin, tradičně se používá jako alternativní léčby v diabetes, byly vyhodnoceny pro antioxidační aktivitu. Pět rostlin měla silnou antioxidační aktivitu: Amla Phyllanthus emblica Linn., Terminalia chebula Retz., Morinda citrifolia Linn., Kaempferia parviflora zdi. a Houttuynia cordata Thunb., respektive. Amla měl silnější antioxidační aktivitu než ostatní rostliny. Šetření prokázalo, že celkový polyfenolů a obsahu taninu v Amla a obsah flavonoidů Houttuynia cordata byly nejvyšší. Výsledky naznačují, že tyto rostliny jsou potenciální zdroje přírodních antioxidantů, které mají volný radikál úklidovou činnost a může být použit pro snížení oxidačního stresu v diabetu.

Hodnocení chemické a antioxidační indického angreštu amla doplňků.
Phytother Res. leden 2009. Poltanov EA, Shikov AN, Dorman HJ, Pozharitskaya ON, Makarov VG, Tichonov VP, Hiltunen R. Open akciová společnost dioda, 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Moskva, Rusko.
Tato studie hodnotila chemie a antioxidační vlastnosti čtyř komerčních amla ovocných extraktů. Všechny extrakty vyrobené pozitivní reakce v celkové fenolu, celkových flavonoidů a stanovení celkové taninu. Výskyt převážně polyfenolických analytů, například ellagová a kyseliny gallové a corilagin, byl potvrzen.

Amla pro cholesterol
Amla (Emblica officinalis) Gaertn. ovlivnění hypercholesterolemie a lipidové peroxidace v cholesterolu krmení potkanů.
J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo). Prosince 2005; 51 (6): 413-8.
Institut přírodní medicíny, Toyama lékařské a farmaceutické univerzity, 2630 Sugitani, Toyama, Japonsko.
In vitro a in vivo, oxidaci LDL vyvolané Cu(2+) a cholesterolu krmil krysy byly zkoumány účinky amla na úrovně oxidaci a cholesterolu lipoproteinu (LDL). SunAmla a ethyl-acetátu (EtOAc) extrahovat z thiobarbiturovou amla výrazně potlačena (TBA)-reaktivní látky v oxidaci LDL vyvolané Cu(2+) a důsledky byly silnější než u probucol. Tyto výsledky naznačují, že amla, mohou být účinné pro vysoký cholesterol a prevenci aterosklerózy.

Cukrovka
Je diabetes kontrolovat výhodu amla byliny nebo amla extrahovat?
Studie u zvířat ukazuje, Tento bylinný doplněk hrát roli při snižování oxidačního poškození z vysoké hladiny cukru v krvi.

Amla extrakty snížit oxidační stres v vyvolané streptozotocin diabetických potkanů.
J Med jídlo. 2005 podzim; 8) 3): 362-8. Bio výživa divize, Taiyo Kagaku Co. Ltd., Yokkaichi, Mie, Japonsko
Antioxidační vlastnosti amla extraktů a jejich vliv na oxidační stres v streptozotocin vyvolané diabetem byly zkoumány u potkanů. Amla v podobě buď obchodní enzymatické extrahovat SunAmla (Taiyo Kagaku Co. Ltd., Yokkaichi, Japonsko) nebo zlomek polyfenolů bohaté extrakt byl dán ústně za 20 dní na vyvolané streptozotocin diabetických potkanů. Amla extrahuje ukázala silnou radikální vyplachování aktivity. Amla také ukázala silná inhibice produkce pokročilých glykosylovaného konečných produktů. Perorální podání amla výpisů diabetických potkanů mírně zlepšila tělesné hmotnosti a také výrazně zmírnit různé indexy oxidační stres séra diabetických potkanů.

Radiační ochrana
S doplňky, extrakt amla by v těch, kteří podstupují radioterapii nebo by jej také chrání rakovinné buňky, které záření se snaží zničit?

Ochranný účinek extraktu Emblica officinalis Against Radiation-Induced škody v myší.
Drůbežářské rakoviny Ther. Března 2009; Jindal A, Soyal D, Sharma A, Miloš PK. záření a laboratoř biologie rakoviny, Katedra zoologie, University of Rajasthan, Jaipur, Indie.
Radioprotective účinek extraktu amla byl studován v myši. Švýcarský albín myši byli vystaveni záření gama (5 Gy) v nepřítomnosti (kontrolní) nebo přítomnost (experimentální) extraktu amla, ústně 100 mg/kg tělesné hmotnosti, jednou denně 7 po sobě jdoucích dnů. Vzorek tenkého střeva (tenké střevo) byl odebrán z myši a studoval v různých pitva intervalech od 12 hodin na 30 dní. V ovládacím prvku zvířata, krypta buněčné populace, mitotické čísla a Villu délka byla výrazně snížena na den 1; Tyto později začaly postupně zvyšovat, ale nedosáhly normální úrovně i na poslední pitvě intervalu. Zvířata, přijímání amla extrakt před ozářením měl vyšší počet buněk krypty a mitotické čísla v porovnání s neošetřených drogové kontroly vůbec pitva intervaly. Ozařování zvířat za následek zvýšení dávky závislé v lipidové peroxidace a snížení Glutathion a katalázy koncentrace ve střevě v 1 hodinu po ozáření. Naproti tomu amla extrahovat léčby než ozařování způsobily významný úbytek v lipidové peroxidace a zvýšení hladiny glutathionu a katalázy.

Kůže a kolagen
Typ I podporu pro-kolagen a anti-collagenase aktivity Phyllanthus emblica extraktu v myši fibroblastů.
J Cosmet Sci. 2009 červenec srpen; Chanvorachote P, Pongrakhananon v., Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. oddělení fyziologie, Fakulta farmaceutická univerzita Chulalongkorn University, Bangkok, Thajsko.
V rámci probíhající hledání románu farmakologické aktivity amla, současné studie prokázala její typ jsem kolagenu předkladatele a anti-collagenase účinky na primární tlačítko myši fibroblastů buněk. V koncentraci 0,1 mg/ml, amly extrakt značně zvýšily, typ jsem pro-kolagen na úrovni vyšší než s variantou. Emblica extrakt způsobil přibližně 7.75-fold větší typ I pro-kolagen indukční ve srovnání s asiaticoside enhancer známé bylinné kolagenu ve stejné koncentraci léčby. Amla extrakt inhibovány collagenase činnost způsobem závislé na dávce. Tento bylinný extrakt má slibný farmakologické účinek, který těží syntézu kolagenu a chrání před jeho degradace a mohly být použity jako přírodní přísada proti stárnutí.

Spermie ochrana před jedy a drogy
Spermatotoxic účinek ochratoxinu a její zlepšení tím Emblica officinalis vodného extraktu.
Acta Pol oxidacÌ 2009 listopad prosinec; Chakraborty D, Verma R. toxikologie divizi, oddělení zoologie, Univerzita škola věd Univerzity Gudžarát, Ahmedabad 380 009, Indie.
Současné studie bylo provedeno vyhodnocení účinku spermatotoxic ochratoxinu a meliorace Emblica officinalis vodného extraktu. Když muž albín myší léčených ochratoxin. změny v různých reprodukční parametry byly pozorovány (počet spermií, pohyblivost spermií, životaschopnost spermií a míra porodnosti), při další léčbě vodného extraktu z Emblica officinalis (2 mg/zvíře/den po dobu 45 dní) meliorace bylo uvedeno v ochratoxinu vyvolané spermatotoxic účinek. Když normální lidské spermie buněčné suspenze byla léčena ochratoxinu (in vitro), různé morfologické změny byly pozorovány. Toto bylo zmírnit, když léčených vodného extraktu Emblica officinalis.

Amla bylina chemie
Tato bylina má mnoho látek, včetně apigenin, gallové kyseliny, Kyselina ellagová, kyselina chebulinic, quercetin), chebulagic kyseliny, corilagin, isostrictiniin, methyl gallát a luteolin. Třísloviny v amla patří Phyllaemblicin B, emblicanin A (37 %), emblicanin B (33 %), punigluconin (12 %) a pedunculagin.

Amla doplněk k dispozici v obchodech nebo na internetu
Amla doplnit - ráj byliny 100 % extrakt Amla 20:1. Amla ovoce extrakt (Phyllanthus emblica) 20:1 (odpovídá 5000 mg čerstvé ovoce) - 250 mg. ráj bylin Amla extrakt je přirozeně extrahovány pomocí pouze nejlepší kvality ovoce pěstuje v nedotčené prostředí dolní himálajské hory.

Amla prášek využití
Amla prášek je světle hnědé barvy s svíravý zápach. Amla prášek prodává do jednoho pytle, navrhl použít jednu lžičku denně nebo podle potřeby

Přínos pro zdraví:

Hlavně to léčit, studené a horečka, kašel, bolest v krku, záškrtu, žízeň, trávení, bolesti břicha , chronická Hepatitida, hypertenze, obezita, hyperlipidémie, vlhkým teplem edém, udržuje, atd.

COA amygdalin

Položka

specifikace

výsledek

Metoda

Výrobce sloučeniny

NLT 98.0%amygdalin

98,50 %

HPLC

Organoleptické
Vzhled

Jemný prášek

Odpovídá

NLS-QCS-1008

Barva

Bílá

Odpovídá

CZ/T5492-2008

Vůně

Charakteristika

Odpovídá

CZ/T5492-2008

Chuť

Charakteristika

Odpovídá

CZ/T5492-2008

Se používá

Semena

Odpovídá

/

Metoda sušení

Spary sušení

Odpovídá

/

Extrahovat rozpouštědlem

Vody a etanolu

Odpovídá

/

Fyzikální vlastnosti
Velikost částic (80mesh)

100.0%pass40mesh

Odpovídá

GB/T 5507-2008

Vlhkost

< % 1,50

1,10 %

GB/T 14769-1993

Obsah popela

< % 1,50

0,25 %

AOAC 942.05, 18.

Rozpustnost

Rozpustný v ethanolu, methanolu a teplou vodu atd.

Odpovídá

Vizuální

Bod tání

223-226 ℃

224-225,5

GB21781-2008T

Specifická optická otáčivost

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Reziduí rozpouštědla

Eur.Pharm

Odpovídá

AOAC 986.15, 18.

Pesticidy

Negativní

Odpovídá

AOAC 971.21, 18.

Těžké kovy
Celkem těžké kovy

< 10.0%ppm

Odpovídá

USP < 231 >, metoda II

Jako

< 2.0%ppm

Odpovídá

AOAC 986.15, 18.

PB

< 2.0%ppm

Odpovídá

AOAC 986.15, 18.

CD

< 0.5%ppm

Odpovídá

AOAC 986.15, 18.

HG

< 0.5%ppm

Odpovídá

AOAC 971.21, 18.

Rezidua pesticidů
666

< 0.2%ppm

Odpovídá

CZ/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

Odpovídá

CZ/T5009.19-1996

Mikrobiologické vyšetření
Celkový obsah mikroorganismů

< 1, 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12, 18.

Celkový kvasinky či plísně

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) Kapitola 18, 8. Ed.

E. coli

Negativní

Negativní

AOAC 997.11, 18.

Salmonely

Negativní

Negativní

FDA (BAM) Kapitola 5, 8. Ed.


Hot Tags: Amygdalin, Monomer rostlin GMP porcelán výroba nabídky.
Dotaz

You Might Also Like