Konference Asociace Shaanxi rostlin extrahovat průmyslu

Associassion konference Shaanxi rostlinného extraktu průmyslu

Na 22 ledna shaanxi rostlinného extraktu oborové sdružení koná zakládající konference, provincie a města vůdci a relevantní shaanxi rostlinného extraktu průmyslu 520 delegátů se dostavilo.
Shaanxi je jedním z rodiště phytochemistry v Číně, zabývající se více než 600, produkce více než 2000 druhů odrůd společnosti. S rostoucím rozsahu (15 let v řadě, průměrný růst o 25 % ročně) průmysl potřebuje asociace, které může nastavit standardy, regulaci odvětví, jako je rozložení průmyslu v budoucnu, s cílem podporovat zdravou a řádný rozvoj průmyslu. Phytochemistry asociace shaanxi provincie v 62 a bude společnosti s úsilím, vzniká na historický okamžik.
Zakládající konference, z celé země více než 320 phytochemistry podniky přišel pogratulovat, až 580 lidí navštěvoval. Rozsah konference v provincii Šen-si a dokonce i Číňané jsou všechny bezprecedentní.
Druhý den akademického BBS, ze "vyhlídky a výzvy","velké", "zodpovědnosti", "phytochemistry trend", "technologie" a "phytochemistry inovace" šest dimenzí plně rozvinula, drogistického zboží, šíři a hloubku, není z některých v provincii shaanxi, je také vzácný v zemi.
Shaanxi rostlinné výtažky průmyslové sdružení je tvořen shaanxi v rostlinné extrakty výroby, řízení, řízení a technologie výzkumná jednotka společně do provincie neziskových společenských organizací, mnoho podniků sebeovládání řízení asociace a prostředky rozvoje pod pojem vzájemné spolupráce pro rozvoj a výhra výhra. Shaanxi rostlinného extraktu průmyslu sdružení zhi-gang shen v zakládající konference projevu je silná, přírodní rostlinné extrakty je udržovat zdravý život čip, phytochemistry asociace povede lidi k konzumovat normální přírodní rostlinné zdraví, potraviny a léky, udržení kvality života a zdraví, shen, nabízíme také: postaví závod extrakt obsah špičkové výroby jako poslání sdružení , o rozvoji phytochemistry Šen-si na novou oběžnou dráhu.