Krásná legenda Chia Seed

Krásná legenda Chia Seed


V místních Mexičanech se tyto dvě sopky nazývají Mount Love. V legendě se jedná o dvojici milenců, kteří žijí společně po celý život. Chová se po celý život a jsou hluboko proti sobě. To, co jim mexický lid řekl, není jen to, že zůstaly po tisíce let. Oni také zrodili životy místních Mexičanů a zrodili magické semena k ochraně aztécké etnické skupiny v Mexiku. Na zemi té doby, jen na horách dvou sopky, místo s nejvíce mraky, rostl starobylé a magické semeno. V létě kvetou fialové květy jako krásná stuha, obalená kolem pasu. Po těžké zimě v zimě byly semena skutečně zralá, přinášející ovoce aztécké etnické skupině v Mexiku. Toto kouzelné semeno zažilo spálené slunce, dopad deště a zmrazení chladu, které vytvořilo velmi bohaté živiny a nahromaděné enormní energie. Ve věku nedostatku války toto zázračné osivo podpořilo místní obyvatele k životu a podpořilo i náročnou válku Aztakovy armády.


Deset výhod piva Chia Seed


Antagonizující se diabetes

Bohatý ve vlákninách

Bohatá s omega-3 mastnými kyselinami

Silné zuby a kosti

Stopový mangan

Bohatý ve fosforu stopových prvků

Bohatá v bílkovinách

Snižte akumulaci břišního tuku

Získejte pocit plnosti rychleji

78

Chia semena mají velmi dlouhou historii stravování, bohatou na vysoce kvalitní bílkoviny, n-3 polynenasycené mastné kyseliny, rozpustná vláknina, vitamíny, minerály a různé antioxidanty. Regulace krevních lipidů, regulace hladiny cukru v krvi, regulace krevního tlaku a snížení hmotnosti, prevence kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění a mnoho dalších funkcí.


Kromě toho, že se jedou samostatně, chia semena jsou přidávána jako funkční potraviny do potravin, jako jsou nápoje, sušenky, chleby, občerstvení, jogurt a zeleninové saláty, které zvyšují jejich nutriční hodnotu. Navíc přidání chia semen do krmiva může zvýšit obsah a kvalitu n-3 polynenasycených mastných kyselin v živočišných produktech.