Výhodné produkty dovážené ze zahraničí Chia semena

Výhodné produkty dovážené ze zahraničí Chia semena

Informace:

Čínský název: Chia semena

Cizí název: Chia semeno

Tvar: elipsa

Vlastnosti: hladký povrch

3

2.Vlastnosti

Bohatý protein

Vláknina

antioxidant

Minerální

Vitamín


3. Aplikace

Pro jídlo

Složky potravin: V současné době jsou semena Chia široce používána v různých zemích, jako je Thajsko, Mexiko, Argentina, Chile, Nový Zéland, Japonsko, Spojené státy, Kanada a Austrálie. V současné době se používá hlavně v nápojích, cereální tyčinky, sušenky, nudle, chléb, jogurt a tak dále.

B Doplněk výživy: Omega-3 extrahovaná ze semen Chia je vyrobena z kapsle, kterou lze použít jako doplněk výživy pro omega-3.

C pro použití jako vůně: Olej z osiva Chia obsahuje celou řadu těkavých složek, které mohou být použity k přípravě aromatických látek jako zdroje aromatických složek.

D modifikovaný materiál: Povrch semen Chia obsahuje mukopolysacharid, který může být použit jako surovina pro zalití a modifikaci filmu.


Používá se k ničení škůdců

Listy semen Chia obsahují sloučeniny jako p-karyofylen, sterol a decylchlorid, které mohou účinně odolávat poškození hmyzem.


Pro léky

Kontrolní krevní cukr: Semena Chia obsahují vyšší dietní vlákninu (asi 5 g vlákniny na 12 g semen Chia), po absorpci vody bobtnají ve vodě nerozpustné dietní vlákniny, objem je několikrát větší než původní, což vede k pocitu plnosti. Zpomalte rychlost trávení, takže krevní cukr a inzulín mohou být relativně stabilní na určité úrovni.

B snižuje cholesterol: studie ukázaly, že omega-3 mohou snižovat triglyceridy a že beta-steroly v semenech Chia mohou snižovat hladiny cholesterolu v buňkách.