Přísady zvednout náladu – a máte krásné

Přísady zvednout náladu – a máte krásné

Cítíte se dolů? Stříknout citrusy můžete vystrojit smutný rána a Levandulová koupel může uklidnit smysly po dlouhém dni.

Tyto přístupné rozmazlování je něco, co poskytuje L'Occitane již 40 let. Francouzskou kosmetiku značky se specializuje na zklidnění produkty s botanické přísadyhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, čtvrtina z nich bioprodukty. L'Occitane je distribuován na Filipínách Rustan.

"Položky jsou vyrobeny s přírodníhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png a udržitelné pocházejícíh z Provence, Francie a Středozemního moře," vysvětluje Anna Grape, vzděláváníhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png manager pro Filipíny L'Occitane. "Výzkum probíhá v laboratoři v Provence, kde mýdlo výrobce Olivier Baussan vznikla značka v roce 1976."

L'Occitane nese základy lázní, vůně a formulovány tak, aby se člověk cítí dobře a vůně luxusní péče o pleť. Jedná se o produkty vyrobené s vědahttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png a tradice v mysli a na Filipínách, zaměřuje se na ženy, kteří chtějí něco shovívavý a přírodní.

K 40 výročí, L'Occitane nedávno vzal nás na "objev chůze" v The Farm, veganské resort v San Benito, Batangas. Prostřednictvím instalacehttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png série, hroznové vysvětleno L'Occitane historie, a že jeho základní hodnoty "respekt, pravost a sensoriality."  Také nám dal přehled L'Occitane bestsellery, které po desetiletí, získaly následující po celém světě.

Snažili jsme se si L'Occitane nejlepší produkty a tady je naše top, osm tipů, který můžete začlenit do vaší každodenní rutiny wellness.

1. levandulový pěnění do koupele aromatické koupelové pěny, která zanechává pokožku vláčnou a vůně jemná. To funguje nejlépe v horké vaně, ale soustruhy stejně jako sprchové gelovéhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, taky. Levandule je známá jako "modré zlato" v Provence, a tato pěna do koupele voní mírně květinové a konejšivě bylinné.

2. Bambucké máslo krém na ruce. L'Occitane hrdá na své bambucké máslo z Burkina Faso v Africe. Balmly krém je 20 procent čisté bambucké máslo a může používat celá rodina. To má, medu, mandlí extraktů a kokosový olej, který rychle vyživují a hydratují unavené ruce.

3. Boží Cream. Ve Středozemním moři, je shluk malých žlutých květin volal slaměnka – a nikdy ochabovat. L'Occitane přeloženo do božské Cream, nejprodávanější omlazovací Tato květina trvalou vlastnost. Je to lehký denní krém s SPF 20 s organických slaměnka esenciální olej, který dává pokožce mladistvý, sálavý žár.

4. subtropické Eau de Toilette. To je léto v láhvi. L'Occitane je parfém Verbena je unisex vůně, která zanechává povzbuzující svěží vůni. Centrálu má sexy citrusové středomořské subtropické listů, nějaké poznámky geraniové a citron. Jde v elegantní jasné sklohttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png láhev s vyrytým verbena list.