Jak vybrat správné prášek – rostlinné potraviny Konjac

Jak vybrat správné prášek – rostlinné potraviny Konjac


Povědomí lidí o výhody rostlinného extraktu konjac prášek, více a více lidí začíná jíst konjac prášek, nebo použít konjac vyrábět výrobky zdravé výživy. Ale na trhu konjac extrakt se liší hodně v kvalitě a ceně. Tak jako spotřebitel jak rozdělujeme a vybrat si správné konjac extrahovat? Zde jsou některé návrhy podle YESHERB pro referenci:


Za prvé Podívejte vzhled. konjac rostlinného extraktu prášku je zhruba rozdělen do tří druhů, konjac potraviny, konjac extrahovat mikro prášek a čištěný konjac potraviny (také známý jako guma konjac). Velikost částic konjac extraktu prášku je 45-100 mesh, s mnoha nečistoty. Velikost částic prášku mikro konjac je asi 100-120 mesh, se zvláštní vůni konjac. Pro YESHERB čištěný konjac česnekového velikost částic větší než 120 mesh, téměř bez zápachu a lze uplatnit přímo v.

Od barvy konjac rostlinného extraktu prášku mají hluboké hnědé barvy, s mnoha nečistot a hrubší particles.konjac mikro prášek je bílé s lehce tmavší barva a černá a žlutá. Čištěný konjac česnekového je krémově bílý prášek, téměř žádné nečistoty, jednotné částice, mají vyšší čistotu než běžné konjac prášku.

Odlišit od vůně. Konjac extraktu prášku mají skvělé vůni, konjac mikro prášku mají mírný zápach a YESHERB čištěný konjac česnekového mají téměř bez zápachu.


Za druhé míra rozpustnost ve vodě. rostlinný extrakt Konjac prášek je rozpustná ve vodě, takže budou při kontaktu s vodou, studené nebo teplé vody. A falešné konjac jsou vyrobeny ze škrobu, škrob nerozšiřuje, když dojde voda.


Za třetí porovnejte ceny. Cena konjac extraktu prášku je nižší, konjac mikro prášek vyšší a čištěný prášek nejvyšší.


Konjac rostlinného extraktu prášku je dietní vlákniny, známé jako tělo čističe a mnoho dalších výhod. Výše uvedené tři body jsou některé zkušenosti od YESHERB, který může pomoci vám vybrat a identifikaci konjac extraktu prášku v procesu nákupu. Pokud máte zájem v YESHERB rostlin extrahovat konjac prášek, pls kontaktujte YESHERB.