Maca kořenový extrakt prášek pro zdraví

Úvod                                 

Maca je výjimečně odolná kořenová rostlina původem z andských horských plošin Peru. Člen rodiny rodiny brassica, maca se pěstuje v nadmořské výšce 14 000 stop v extrémním klimatu mrazivého chladu, zuřivého větru a intenzivního slunečního světla, kde nemohou přežít žádné jiné plodiny. Herbáři věří, že odolné rostliny jsou zvláště cenné; z herbologického hlediska mačká pružnost nepozná rovnost. Dobrá afrodynová rostlina čistého peru maca prášku pro zvýšení sexuální výkonnosti / maca prášek pro výrobu sexuálních drog


Anglické jméno: Maca prášek

Latinský název: Lepidium meyenii

Specifikace: poměr extraktu 4: 1 5: 1 8: 1 10: 1 20: 1 50: 1

Použijte část: Root

Vzhled: hnědožlutý jemný prášek

Metoda extrakce: voda / ethanol

Zkušební metoda: HPLC / UV

20181101091948Maca extract powder

Zdravotní důsledky                                                                                      

1 Maca Také široce známý jako peruánský ženšen, maka ukazuje velký potenciál jako adaptogen, podle předního výzkumníka maca G. Gonzales51. Tento adapgenogenní potenciál může být příčinou vyrovnávacích, energizujících a stresových účinků hlášených některými uživateli maca.

2 Vynikající rostlinný zdroj vitamínu B12, maca poskytuje 70% své denní hodnoty B12 (jako kyanokobalimin). U dávky 2 500 mg poskytuje maca také množství důležitých minerálů, včetně: 37% DV manganu 20% DV vápníku 14% DV železa 10% DV draslíku


aplikace

1. Použitý v potravinářství, přidává se do druhů nápojů, likérů a potravin jako funkční přísady do potravin.

2.V aplikovaném oboru zdravotnických výrobků je široce přidáván do různých druhů zdravotnických produktů, aby se zabránilo chronickým onemocněním nebo reliéfnímu symptomu klimakterického syndromu.

3.Aplikace v oblasti kosmetiky je široce přidávána do kosmetiky, která má za následek zpoždění stárnutí a zhutnění pokožky, a tím je pleť mnohem hladší a jemnější.

4. Použitý ve farmaceutické oblasti, je široce přidán do léku, který může být použit při léčbě chronických onemocnění, jako je kardio-cerebrovaskulární onemocnění, onemocnění ledvin, diabetes.


Maca prášek je přínosem pro zdraví. Vítejte na nás!