Nattokinase:Powderfui enzym brání infarktu a mrtvice

Nattokinase: silné enzym Prevens srdeční infarkt a mrtvice


Podle amerického centra pro kontrolu nemocí každý rok asi 700 000 lidí trpí mrtvice, hlavní příčinou vážné, dlouhodobé zdravotní postižení ve Spojených státech. American Heart Association odhaduje, že téměř každý rok, asi 1 milión Američanů postihne srdeční záchvat.

-Sponzorované reklamy-

Asi 700 000 z nich bude poprvé infarkt nemocných, zatímco přibližně 500 000 lidí, kteří dříve prodělali srdeční záchvat. To vše přispívá k tomu: na rozdíl od všeobecného přesvědčení, srdeční infarkt a mrtvice tvoří více úmrtí než všechny rakoviny a zranění dohromady, a jeden z každých 2.4 úmrtí připadá na kardiovaskulární onemocnění. Jak je to možné, nejbohatší, nejvíce vysoce vzdělané země na světě?

Většina z nás si příliš málo výkonu, hromadit příliš mnoho stresu a špatnou stravu s obsahem nasycených tuků, rafinovaného cukru a příliš málo vlákniny. Přidat do tohoto seznamu zvyk kouření a odpověď je naprosto jasná. (Přestože existuje podstatně vyšší prevalence kouření cigaret v Japonsku než v USA, úmrtnost od CVD mezi muži v Japonsku je stále méně než polovina, že v U.S.3) A aby toho nebylo málo, studie publikovaná v The Journal of the American Medical Association (3/6/2002) označuje, že vystavení vzduchu znečištění může způsobit některé 10.000 fatální infarkt za rok v USA!

Běžné zdravotní péče se spojila s farmaceutický průmysl nabízí dočasné quick fix pro zabijákem číslo jedna naší doby. Statinů léky snižují hladinu cholesterolu. Aspirin a warfarin ředění krve. Proti hypertenzi léky snižují krevní tlak. Bypassu a angioplastika zrušte tepen. V podstatě všichni pomáhají, prodloužit život pacienta s kardiovaskulárních onemocnění (CVD). Ale žádný z těchto léků nebo postupů není bez rizika nebo vedlejší účinky. Dobře, máme pro vás dobrou zprávu!

CVD rizika lze výrazně snížit úpravou životního stylu a přidání prokazatelně podporuje kardiovaskulární zdraví doplňky stravy. Většina z nás jsou si vědomi, že jíst lehčí, více vyváženou stravu, kouřit tabák a cvičení pravidelně jsou dost k odvrácení většině případů srdečních onemocnění, než vůbec dojde. Teď je tu něco jiného můžete udělat.

Nattokinase bylo prokázáno, že podporují normální krevní tlak, rozpustit krevní sraženiny a zabránit jim v první řadě!