Nový výzkum dokazuje ovoce Amla silné zdraví výhody

Nový výzkum dokazuje přínos pro silné zdraví ovoce amla


Medicína se vědecky prozkoumány, funkční složka, která je vhodná pro širokou škálu potravin, nápojů a doplnit aplikací. Nové klinického výzkumu zveřejněné v British Journal of Nutrition poskytuje vědecký základ mechanistické pro tradiční užití amla ovoce protizánětlivé a antikoagulační aktivity.

Pro první čas výzkum vyhodnocuje potenciální použití extraktu ovoce amla SunAmla pro léčbu nebo prevenci kardiovaskulárních onemocnění.  Chudák endotelových buněk funkce byla spojena s hypertenze, arteriální a žilní trombóza a artherosclerosis.  Účinky extraktu ovoce amla byly měřeny in vitro na lipopolysacharidu (LPS)-indukované tkáňová faktor výraz v lidské pupeční endotelových buněk.  Kromě toho byl použit model krysa LPS-indukované endotoxaemia k vyhodnocení protizánětlivé účinky extraktu ovoce amla in vivo.

Extrakt ovoce amla výrazně sníží LPS-přiměl tkáně faktor projevu a v modelu adheze leukocytů zánětu, výrazně snížila LPS-přiměl adheze lidské monocytic buněk lidské pupeční žíly endotelových buněk. V modelu LPS-indukované endotoxaemia krysa orálně extraktu ovoce amla významně snížila koncentrace pro zánětlivých cytokinů ve srovnání s kontrolní skupinou. Kombinované protizánětlivé a antikoagulační aktivity amla může pomoci v prevenci a léčbě různých cévních onemocnění včetně trombózy a špatné krevní tlak.

V Ayurveda amla je silný rasayana pro léčbu a prevenci zánětlivých onemocnění.  Metabolické, trávicí a imunitní funkce také těžit z amla je přirozenou vlastností.  SunAmla nabízí silnou kombinací živin včetně vitaminu C, kyseliny gallové polyfenoly a Kyselina ellagová, minerály, vlákna, proteiny a aminokyseliny a komplexní strukturované taniny uznány pro jejich antioxidant, anti-karcinogenní, cytoprotektivních, anti-diabetických a antimikrobiální vlastnosti.
Josef Skrna, výkonný ředitel Taiyo GmbH řekl: "SunAmla je dodávána ve formě biologicky vysoce usnadnilo poskytování důležitých složek.  Tento extrakt plodů přírodní amla je ideální pro výrobci chtějí vyvíjet produkty pro podporu kardiovaskulárního zdraví, stejně jako zdraví trávicí a imunitní a obecného blahobytu."

SunAmla je vodou rozpustný prášek, získává extrakcí mírné vody, bez použití rozpouštědel a je GMO a lepku.  Je schválen pro použití v dietní stravy v Evropě.  Je SunAmla příjemná ovocná chuť se dobře hodí pro dietní doplňky a široký výběr potravin, včetně nutriční bary, připravený k mix nápoje, cereálie, jogurty, marmelády a zmrzliny.  Produkty z portfolia si Taiyo jsou dostupné po celé Evropě prostřednictvím Taiyo GmbH, evropské pobočky Taiyo Kagaku.