Oregáno extrakt je silné antimikrobiální

Oregáno extrakt je silné antimikrobiální

Studie prokázaly svou užitečnost proti candida albicans, aspergillus plíseň, staph infekcí, vaginální infekce, pseudomonas a listeria. Studie z ministerstva zemědělství Spojených států ukázaly, že silice prezentován antimikrobiální aktivity proti Salmonella a e. coli. Další výzkum má stejný, uvádějící, že oregano olej je silné antimikrobiální že lze použít k uchování potravin. Studie z Department of Food Science na University of Tennessee a University Algarve zjistil, že podobné výsledky Oregano je antibakteriální akci na patogenní bakterie.

Nedávná studie z ústavu fyziologie a biofyziky na Georgetown University Medical Center, uvedla, že s ohledem na roli silic pro infekce:

Nové, bezpečné antimikrobiálních látek jsou zapotřebí k prevenci a překonat těžkou bakteriální, virové a plísňové infekce. Na základě našich předchozích zkušeností a ostatních, jsme předpokládali, že rostlinné éterické oleje, například origanum nabídnout takové možnosti.

V článku publikovaném na Science Daily základní extrakt byl zjištěno, že je účinné v zabíjení bakterií Staphylococcus. Byl to také stejně jako účinný ve své bakterie zabíjení schopnosti jako společný předpis antibiotik.

Další studie publikovaná v časopise, experimentální a při patologii zjistil, že oregánem extraktu by mohla snížit negativní vlivy indukované kolitidy u potkanů a otevírá dveře k novým myšlenkám o jeho přínos do tlustého střeva a jater.