Rostlinný extrakt & bylinný extrakt

Co je rostlinný extrakt?

Rostlinný extrakt odkazuje na použití vhodných rozpouštědlech nebo metody z rostlin (rostliny všechna nebo jeho část) a pro těžbu surovin nebo zpracování materiálu lze použít pro zdravotnictví, farmaceutický průmysl, potravinářský průmysl, kosmetický průmysl, průmysl a další obory.

Definice výrobku

Výtažky z rostlin jsou rostliny jako surovin, dle nutnosti používat konečný produkt po fyzické a chemické těžby a separační proces extrakce a koncentrace v závodě směřovány k získání jednoho nebo více účinné komponenty, aniž byste změnili jeho strukturu a vznik účinné složky produktů. Podle různých rostlinných extrahovat ingredience, formulář glykosidy, kyselina, polyfenolů, polysacharidy, flavonoidy, terpenoidy, alkaloidy atd.; podle postavy z různých lze rozdělit do rostlinného oleje, extrakt, prášek, objektiv atd...

Tržní nabídka a poptávka

Existuje mnoho různých druhů rostlinných extraktů, nabídky a poptávky po těchto produktů se mění podle roku a různé tržní faktory.

(1). Dopadu výrobku na dodávky

Vzhledem k tomu, surovin rostlinných extraktů průmyslu produktů zemědělství a lesnictví, snadno vliv počasí, choroby rostlin a hmyzích škůdců, výsadba oblast a další faktory, nákupní ceny surovin a počet různých rok výkyvy, kolísání cen surovin vyrobené z přírodní rostlinné extrakty ceny produktů, produkce bude mít určitou míru změny , dojde k nerovnováze nabídky a poptávky trhu.

(2). Tržní poptávka dopad

Většina výrobců mají omezené chápání zámořských tržní poptávky, nedostatek vědeckých a dlouhodobé tržní poptávka po přesném úsudku. Když je dobrá, že trh bude zkrátka nerovnováhu mezi nabídkou v krátkodobém horizontu, ale s šíření informací o trhu, velký počet podniků bude poptávka trhu výrobku opakované výroby, což má za následek nadměrné nabídky produktů.

Popis výrobku

Rostlinného extraktu průmysl vyvíjí v posledních 20 letech, je také rozvíjející se průmysl v medicíně, čisté chemikálie, zemědělského odvětví.

Od 1. dubna 2005 provedlo ministerstvo obchodu šest Doporučené standardy pro zahraničního obchodu a hospodářské spolupráce. Těchto šest kritéria jsou: < St John tečkovaná extrakt >, < červeného jetele extrakt >, < Valerian Root extract >, <Angelica extrakt >, <Citrus Aurantium extrakt > a < zahraničního obchodu pro léčivé rostliny a přípravu zelené průmyslu >. Ministerstvo obchodu Spojených států k implementaci šest doporučení zahraničního obchodu a hospodářské průmyslových standardů jako průlom, vyberte velké množství vývozu rostlinných výtažků pro vývoj zahraničního obchodu standardů.