Prorostlá extrakt podporuje hladiny cukru v krvi

prorostlá extrakt podporuje hladiny cukru v krvi


Nové klinické studie potvrzuje pozitivní účinky portu Asana, výtažek z byliny prorostlá (Portulaca oleracea L.), na hladiny cukru v krvi u dospělých pacientů s diabetem typu 2.

Double-blind, placebo kontrolované klinické účinnosti a bezpečnosti prorostlá extraktu v kontrole hladiny glukózy v krvi byla zveřejněna letos na jaře v deníku léčivých potravinách Wainstein, et al.1. Klinické hodnocení byl navržen tak, aby vyhodnotit účinnost a bezpečnost prorostlá extrakt v zlepšení glykémie, krevního tlaku a lipidový profil u dospělých pacientů s diabetes mellitus typu 2. Šedesát tři předměty obdrželi 180 mg/den nebo odpovídající placebo po dobu nebo 12 týdnů.

Homeostázy glukózy byl posuzován na základě měření úrovně Hb1Ac, dlouhodobé značka pro krvi glykémie a které závisí na koncentraci glukózy krvi a odrážejí průměrný glykémie za předchozí dva až tři měsíce. Zjištění ukazují, že si Frutarom prorostlá extrakt je účinný při zlepšování krvi glykémie v diabetiků 2 typu, jak dokládají snížení HbA1c. Po 12 týdnech léčby předměty zkušenosti významné snížení HbA1c.

"S ohledem na ohromující statistiky o cukrovce, které Světová zdravotnická organizace (WHO) prezentované na Světový den zdraví, je Portusana studie výsledky jsou velmi slibné," říká Rudy Simons Ph.D., product manager pro Frutarom zdraví BU. Zpráva WHO odhalila dramatický nárůst od 108 milionů dospělých případů diabetu v roce 1980 (4,7 % světové populace) 422 miliónu v roce 2014 (8,5 % obyvatel). Nezdravý životní styl, stejně jako nevyvážená strava a nedostatek pohybu, jsou považovány za primární důvody pro tento alarmující nárůst.

Portusana je rostlinný extrakt z rostlin šrucha, Portulaca oleracea, bylina s dlouhou tradiční využití jako potravin a léků v oblasti Středozemního moře. Vědci v Frutarom odvodit Portusana výpis z nejvyšší kvality prorostlá, soustředit své aktivní sloučeniny. "Kontrolujeme kvalitu Portusana během svého výrobního procesu, ze suroviny, sourcingu hotový produkt," vysvětluje Simons. "Pomocí naší patentované technologie EFLA® HyperPure během výrobního procesu, jsme také zajistí soulad Portusana s novým 2015/1933 PAH nařízení pro maximální limity PAU v potravinářských doplňků."

Výsledek této studie potvrzuje dřívější nálezy předchozí, open aplikaci zkušební demonstrovat Frutaromzákladě bylina extrahovat pro krátkodobé a dlouhodobé podpory pro kontrolu hladiny glukózy v krvi, jak dokazují krevní glukózy značka HbA1c.

"S ohledem na rostoucí obavy globálního růstu cukrovky, Tato nedávná publikace podporuje zjištění, že si Frutarom základě herb extract dokonale zapadá do zdravé výživy pro ty, kteří potřebují kontrolovat a udržovat zdravé glukózy v krvi," zdůrazňuje Simons. "To vyžaduje velmi malé dávkování – 180mg / den – a velmi mírné chuti."