SC (Povolení k výrobě potravin) v procesu

SC (Povolení k produkci potravin)

Risun Bio-Tech Inc se již začne ucházet o SC (Potravní výrobní povolení), vše je v procesu, brzy nás dostaneme.

Co je SC?

SC je povolení k produkci potravin. Státní správa správy potravin a léčiv (FDA) vydala nařízení o řízení schvalování výroby potravin (od 1. října 2015). Čtvrtá kapitola o licenční správě Ustanovení článku 29: číslo licence pro výrobu potravin podle SC ("výroba" čínské fonetické abecedy) a 14 číslic.

Státní správa správy potravin a léčiv (FDA) vydala nařízení o řízení schvalování výroby potravin (od 1. října 2015). Čtvrtá kapitola o řízení licencí stanovená v článku 29: číslo licence pro výrobu potravin podle SC (zkratka čínské fonetické abecedy "výroba") a 14 číslic. Čísla zleva doprava následovně: tři kódy kategorie potravin, dvě provincie (autonomní regiony a obce přímo pod ústřední vládou) kód (země), dva města, dva kraje (oblastní kód), čtyři kód objednávky, jedna kontrola kód.

Od loňského roku jsme plánovali žádost o SC, a my jsme to také udělali. Připravili jsme pro audit mnoho dokumentů. Teď je vše v pořádku, doufáme, že se nám co nejdřív dostane SC.

Jak jsme již zmínili, dostali jsme certifikát Kosher minulý měsíc, přejeme si, aby vše probíhalo hladce, jako byl aplikován certifikát Kosher.

Počkejte prosím na naši dobrou zprávu, poté, co jsme dostali zprávy, budeme okamžitě aktualizovat.