Některé z srdce zdravé potraviny, které budete chtít jíst

Některé srdce zdravé potraviny té pohody #39; ll chtějí jíst


Co ovesné vločky, fazole a kuřecí maso bez kůže mají společného? Jsou všechny srdce zdravé potraviny, ale nedělej moc napínat chuťové buňky. Naštěstí jíst pro zdraví srdce neznamená doživotní trest nevýrazné potravin nebo nudné chutí.

V myšlení mimo pole ovesné vločky, můžete objevovat vaše jídlo při zachování srdce zdraví top mysli.

To je důležité pro každého, protože onemocnění srdce – která zahrnuje tah a dalšími kardiovaskulárními chorobami – je č.1 příčinou úmrtí ve Spojených státech, podle American Heart Association.

Vědomím jídlo je jedním z nejlepších způsobů, jak udržet zdraví srdce. S těchto 10 srdce zdravé potraviny nebude vám vadit, posadil se na zdravé jídlo, které podporuje nejtěžší práce svalů ve vašem těle.


Bobule


Munch na borůvky a jahody, vaše srdce vám poděkuje. Tím, že jí tři nebo více porcí těchto bobulí v týdnu, ženy mohou snížit riziko infarktu o 32 procent, podle deníku, "Oběhu."

Klíčící zrna anglické vdolky


Ezechiel 4:9 naklíčené obilí len anglické muffiny jsou vyrobeny s srdce zdravé lněného semínka naložená omega 3 a 6 základních mastných kyselin. Jen pop je v toustovač pro bohatou ořechovou chuť, která vzrušuje chuťové buňky! Klíčící k maximalizaci výživy a stravitelnost, každé muffin nabízí impozantní množství rostlinných bílkovin, taky.


Brambory


Brambory si špatný rap za to, že škrob, ale ve skutečnosti jsou pozitivní část srdce zdravé stravy. Bohaté na draslík, brambory může pomoci snížit krevní tlak. Nezapomeňte se vyhnout smažení brambor a zkuste pečení nebo vaření místo.


Tofu


Hledáte skvělé maso alternativu? Protože tofu vyrobené ze sójového proteinu, předpokládá se, že se pomoci nižší hladiny špatného cholesterolu (LDL), což je fantastické pro srdce zdravé výživy. Prozkoumejte nové recepty nebo ji použít jako náhradu v současné oblíbené.


Červené víno


Řekněme na zdraví zdraví dobré srdce se sklenkou červeného vína. Mayo Clinic poznámky alkohol a antioxidanty v červeném víně může pomoci předejít onemocnění srdce zvýšením úrovně dobrý HDL cholesterolu (HDL) a ochrana proti poškození tepny.


Špenát

Pepek námořník měl pravdu – špenát je úžasné jídlo, které zdravé srdce říz. Plné vitaminů, vlákniny a karotenoidy, které působí jako antioxidanty, špenát je střední, zelená superfood. Přidáte do sendviče, saláty a smoothie pravidelně.Čokoláda


Mít chuť na cukr? Dopřát si jej zároveň bettering své srdce. Čtverec nebo dva z tmavé čokolády může být dobré pro vaše srdce, jen se ujistěte, že bar je 70 procent kakaa nebo vyšší.


Losos


Je to snadné omezit spotřebu červeného masa s univerzální losos. Její masité konzistence je uspokojující současně nabízejí nekonečné možnosti pro grilování, vaření v páře a pečení. Naloženo s omega-3 mastných kyselin, losos bude vaše srdce skákat radostí.

Rajčata


Rajčata jsou plná lykopen, vitamín C a alfa - a beta-karoten, chytrým doplňkem každé srdce zdravé jídlo.


Jíst čerstvé nebo sušenými mnoho výhod.